İmar çalışmalarıyla Beykoz Türkiye’ye örnek olacak!

İmar çalışmalarıyla Beykoz Türkiye’ye örnek olacak!

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve ekibiyle Beykoz’un imarı üzerine kapsamlı bir toplantı gerçekleştirdi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve Belediye Başkan Yardımcısı Selami Keskin, Beykoz’un imar çalışmaları ve kentsel dönüşüm projeleriyle ilgili Ankara çıkarması yaptı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve ekibiyle kapsamlı bir toplantı gerçekleştiren Aydın, imar çalışmalarıyla Beykoz’un tüm Türkiye’ye örnek olacağını söyledi.

Hemşerilerimiz aileleriyle huzur içinde yaşayacak

Başkan Murat Aydın, yapılan toplantı sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu açıklamaları yaptı; “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ve ekibiyle Beykoz’umuzun imarı üzerine kapsamlı bir toplantı gerçekleştirdik. İlgi ve özveriyle vaktini Beykoz’umuza ayıran Bakanımıza çok teşekkür ediyor, toplantımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. İmar çalışmalarımızla Beykoz’umuz tüm Türkiye’ye örnek olacak. Romanlara, şarkılara ilham olan güzel ilçemizin çehresi korunurken, hemşehrilerimiz güvenli yuvalarında, aileleriyle huzur içinde yaşayacak. Beykoz daha güzel, hemşehrilerimiz daha mutlu olacak. Beykoz Çok Güzel”

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.