İstanbul Gönüllüleri’nin bu haftaki durağı Beykoz

İstanbul Gönüllüleri’nin bu haftaki durağı Beykoz

İstanbul Gönülleri’nin gerçekleştirdiği kadın gezileri kapsamında Beykoz Yuşa Tepesi ziyaret edildi.

İstanbul’un her mahallesinde, her köşesinde ve parkında yararlanılan ya da gönüllü katılarak destek verilen birbirinden güzel ve faydalı etkinlikler düzenleyen İstanbul Gönüllülerin bu haftaki durağı Beykoz oldu.

İstanbul’un çeşitli yerlerini gezen, gönüllülerin vakitlerine göre en uygun zaman göre geziler düzenleyen “İstanbul Gönülleri”, Yuşa Tepesi’ne ziyarette bulundu.

İstanbulluları her noktada dokunmaya çalışan gönüllüler, Gaziosmanpaşa kadınlarının katılımıyla gerçekleşen gezide yılın son güneşli günlerinin keyfi çıkarıldı. Kadınlar, toplu hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

İstanbul Gönüllüleri sosyal medya hesabından ziyaret ilişkin, “Yılın son güneşli günlerinde İstanbul'u gezmeye devam ediyoruz. Bugün, Gaziosmanpaşa'dan kadınlarımız ile beraber Beykoz'da bulunan Yuşa Tepesi'ne ziyarette bulunduk.” mesajı paylaşıldı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.