Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

İşte Beykoz Belediyesi'nin son yönetim şeması

Hanefi Dilmaç'ın Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etmesinin ardından Beykoz Belediyesi'nde yönetim şeması şöyle değişti.

İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi M. Hanefi Dilmaç'ın istifa etmesinin ardından yapılan yeni atamalar ve müdürlerde…

Hanefi Dilmaç’ın Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etmesinin ardından Beykoz Belediyesi’nde yönetim şeması şöyle değişti.

İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi M. Hanefi Dilmaç’ın istifa etmesinin ardından yapılan yeni atamalar ve müdürlerde gerçekleşen değişikliklerden sonra Beykoz Belediyesi Yönetim Şeması’nın son hali belli oldu.

Beykoz Belediyesi Yönetim Şeması ile Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek bazı müdürlükleri kendine bağladığı görülürken, yapılan son değişikliklerden sonra belediye başkan yardımcılarına bağlanan müdürler de belli olmuş oldu. Başkan Çelikbilek son yönetim şemasına göre Özel Kalem Müdürü, Teftiş Kurulu Müdürü ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü’nü kedine bağlarken, Hanefi Dilmaç döneminde ki bazı müdürlüklerin diğer başkan yardımcılarına paylaşıldığı görülüyor.

Beykoz Belediyesi’nin kesinleşen son Yönetim Şeması şu şekilde;

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.