Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

İşte Beykoz'da bekçi alımı için sözlü sınav sonuçları

Beykoz'da uzun zamandır merakla beklenen mahalle bekçisi alımları için yapılan sözlü sınavın sonuçları açıklandı.

Beykoz Kaymakamlığı, çarşı ve mahalle bekçisi sözlü sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Emniyet hizmetleri sınıfında göre

Beykoz’da uzun zamandır merakla beklenen mahalle bekçisi alımları için yapılan sözlü sınavın sonuçları açıklandı.

Beykoz Kaymakamlığı, çarşı ve mahalle bekçisi sözlü sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Emniyet hizmetleri sınıfında görevlendirilmek üzere alımı yapılacak 20 çarşı ve mahalle bekçisi sözlü sınav sonuçları açıklandı. Beykoz’da sözlü sınava katılmaya hak kazanan 307 kişi içinden başarılı olan 130 isim yazılı sınava girmeye hak kazandı.

Sözlü sınavda başarılı olan adaylar, 9 Nisan Pazar günü saat 14.00’te Beykoz Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yazılı sınava girecek. Yazılı sınava girmeye hak kazanan adaylar, ‘Yazılı Sınava Giriş Belgelerini’ 4-7 Nisan tarihleri arasında ve mesai saatleri içerisinde, kimlik belgelerini ibraz etmek suretiyle Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Personel Büro Amirliklerinden bizzat alacak. Sınav giriş belgelerini almayan adaylar ise yazılı sınava giremeyecek.

BEYKOZ KAYMAKAMLIĞINDAN YAPILAN AÇIKLAMA VE SÖZLÜ SINAV SONUÇ LİSTESİ ŞU ŞEKİLDE;

Kaymakamlığımız emrinde görevlendirilmek üzere alımı yapılacak 20 Çarşı ve Mahalle Bekçisi Sözlü Sınav sonuçları aşağıdaki liste ile yayınlanmıştır. Sözlü Sınavda Başarılı olan ve 09/04/2017 günü saat 14:00 da BEYKOZ BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE yapılacak olan “Yazılı Sınava” girmeye hak kazanan adayların “Yazılı Sınav Giriş Belgelerini” 04/04/2017-07/04/2017 tarihleri arasında (mesai saatleri içerisinde) bizzat adayların kendileri tarafından,  kimlik belgelerini ibraz etmek sureti ile Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Personel Büro Amirliğinden teslim almaları gerektiği ilan olunur.

BEYKOZ KAYMAKAMLIĞI ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİSİ ALIMI SÖZLÜ SINAV SONUÇ LİSTESİ

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı