İYİ Parti Beykoz’dan toplu istifa mı?

İYİ Parti Beykoz’dan toplu istifa mı?

İYİ Parti Beykoz teşkilatından 50 gencin istifa ettiği iddiaları ortaya atıldı. 

Sosyal medyada İYİ Parti Beykoz teşkilatından 50 gençin istifa ettiğini ve İYİ Parti Beykoz’un gençlerle ilgilenmediği iddiaları gündeme getirildi.

Fatih Girit isimli Twitter kullanıcısı, İYİ Parti kurucuları arasında yer alan Mehmet Aslan’ın bir tweetine karşılık, “Meral Akşener candır tek sözüm yok. Ancak yapılanma en alttan başlar. Sizin yakından izlediğiniz Beykoz teşkilatı yeterlimi sizce. Mesela biz 50 genç isitifa ettik haberiniz varmı? Birsürü kişiye yazdık 1 kişi dönmedi!” dedi.

Girit, ayrıca bugün gerçekleştirilen Anadolukavağı muhtarlık seçimlerinde İYİ Parti Beykoz’un sandık temsilcisi bulamadığını da iddia etti.

Fatih Girit’in bu iddialarına ise, Merve Gürtunca isimli kullanıcı, “Fatih kardeşime sonuna kadar katılıyorum! Beykoz teşkilatı gençlerle ilgilenmedi. Ne kadar insanı küstürüyorlar farkında değiller!.” şeklinde yanıt verdi.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ise, iddiaların gerçek olmadığını söyledi.

 

 

 

Facebook yorumları

Site Yorumları

  • Akif

    Akif başkan bu haberi yalanlamış:))) Anadolukavağında 155 oy çıkarttık, bir teşekkür bile etmediler. Hiçbir söz tutulmadı. Muhtarlık seçiminde sandık başı adam bulamadılar 80 yasında amca koydular oda sandıkta uyudu:) Tek tek isim isim veririm, kavak teşkilatını kaybettiler. Yalanlıyor adam komedi:) Zaten en büyük zararı veren bu mhp den nemalanamayıp iyi partiye çökme peşinde olanlar. Milletvekilleri, Meral hanımın başdanışmanları hepberaber oturup konusmadıkmı resimler videolar hepsi sosyal medyalarımızda mevcut, hepimiz istifa ettik üyrliklerimizi sildirdik birdünya üniversite mezunu genci kaybettiniz ama başkan yalanladı konu kapandı dimi:))))) Yazıklar olsun... Siz varken biz zaten iktidara filan yürüyemeyiz

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.