Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Karakaya Ailesi muhteşem bir düğünle oğlunu evlendirdi

AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Karakaya'nın oğlu Alper Karakaya dünya evine girdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Karakaya'nın oğlu Alper Karakaya, Göknur Eren dünya evine girdi. Düğün…

AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Karakaya’nın oğlu Alper Karakaya dünya evine girdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Karakaya’nın oğlu Alper Karakaya, Göknur Eren dünya evine girdi. Düğün merasimine katılan kalabalık davetli topluluğu da gençlerin bu mutlu günlerine tanık oldular.

Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi Asr-ı Mekân’da yapılan düğün törenine katılarak genç çiftin evliliklerine şahitlik yapan iş ve siyasetin önde gelen isimleri oldu. AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Hasan Turan, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ve Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın düğün merasimine katılan bazı isimler oldu.

Ev sahibi olan AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Karakaya, eşi Neşe Karakaya ile birlikte tüm misafirleri kapıda karşıladılar. Karakaya Ailesi “Düğün merasimlerine katılarak bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Evliliğe merhaba diyen Alper ve Göknur çiftinin nikahını Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın kıyarken, AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Hasan Turan ile AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç şahitlik yaptı.

Ömür boyu sürecek mutlulukları için davetlilerin huzurunda ‘Evet’ diyen Göknur ve Alper çiftinin mutluluğu gözlerinden okunurken, kıyılan nikahın ardından gerçekleşen takı merasiminde uzun kuyruklar oluştu.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.