Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

KAS –DER'den Beykoz çıkarması

Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) üyeleri Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i ziyaret etti.

Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) Genel Başkanı seçilen Orhan Gümüş ve beraberindeki heyet, Beykoz Kaymakam

Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) üyeleri Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret etti.

Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) Genel Başkanı seçilen Orhan Gümüş ve beraberindeki heyet, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamlarında ziyaret etti.

Yapılan tanışma ziyaretlerine KAS-DER Genel Başkanı Orhan Gümüş ve Genel Başkan Yardımcılarının yanı sıra KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, Kastamonulu olan CHP Beykoz Belediyesi meclis üyeleri Cavit Gül ve Yılmaz Işık ile Köse Ali Alantepe Dernek Başkanı Cemal Çelik, Koşmapınar Dernek Başkanı Mustafa Gökgöz, Deliktaş Dernek Başkanı Metin Temel, Çilekçe Dernek Başkanı Engin Bağlan, Mutluder Dernek Başkanı Cemal Karaman ve Zerzavatçı Mahalle Muhtarı Mehmet Alaş katıldı. Eylül ayında gerçekleştirilen olağanüstü kongrede karşı listeye destek veren Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve Meclis Üyesi Yılmaz Özdemir’in gerçekleştirilen ziyaretlerde yer almaması ise dikkatlerden kaçmadı.

KAS-DER Genel Başkanı Orhan Gümüş ziyaretlerde gösterilen ilgiden dolayı yönetimi adına teşekkürlerini ileterek 17-20 Kasım tarihleri arasında Maltepe etkinlik alanında gerçekleştirilen Kastamonu Günleri ile ilgili bilgi verdi.  Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de ziyaretlerden duydukları memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür etti.

Ziyaretler karşılıklı sohbet ile sona ererken KAS-DER Genel Başkanı Orhan Gümüş, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e Kurtuluş Savaşı’nın Türk kadın kahramanı olan Şerife Bacı figürlü vazo takdim edildi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.