Kemal Kılıçdaroğlu mesajını Beykoz’dan verdi

Kemal Kılıçdaroğlu mesajını Beykoz’dan verdi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mavi Marmara Şehidi Çetin Topçuoğlu’nun ailesini Beykoz’daki evinde ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, ziyaret sonrası sonrası açıklamalarda bulundu. 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün Beykoz’da bir takım ziyaretlerde bulundu. Kılıçdaroğlu, İsrail’in Mavi Marmara baskınında şehit olan Çetin Topçuoğlu’nun ailesini İstanbul Beykoz’daki evlerinde ziyaret etti.

Ziyarette Kılıçdaroğlu’na CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, CHP Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Demir, CHP PM üyesi Sevgi Kılıç, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün eşlik etti.

Kılıçdaroğlu, hem ziyarete hem de gündemdeki konulara ilişkin çeşitli açıklamalarda bulundu. 

Kılıçdaroğlu, “Şehitlerimizin kanı üzerinden İsrail'le pazarlık yapıldı ve bir anlaşma zemini arandı. Bunu kabul etmek mümkün değil. Bu dava bitmiş bir dava değildir, biz bu davayı kapatmış değiliz. Siz kendi vatandaşınızın hakkını hukukunu korumayıp da ne yapacaksınız? O nedenle geldik, oturduk, konuştuk, dertleştik. Olayı anlatan kardeşimiz gözyaşlarını tutamadı. Hala bu acı yaşanıyor. Bunu çözmek zorundayız. Bazı istekleri oldu, o isteklerin de takipçisi olacağız” dedi.

Daha sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beykoz’daki Kastamonulular Dayanışma Derneği Genel Merkezi’ne ziyaret etti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.