Kızılay Beykoz’dan ihtiyaç sahiplerine kömür yardımı

Kızılay Beykoz’dan ihtiyaç sahiplerine kömür yardımı

Kızılay Beykoz Şubesi, yılın son gününde hanelerini ısıtarak ihtiyaç sahibi her eve 500 kilo kömür ulaştırdı. 

İhtiyaç sahibi vatandaşlara ayni ve nakdi yardımda bulunan, hastaların kan ihtiyacını karşılayan, deprem, sel ve benzeri zor durumlarda da tüm vatandaşlara destek çıkan Türk Kızılay Beykoz Şubesi, soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahiplerinin ısınabilmesi için kömür yardımı yaptı.

HER EVE 500 KİLO KÖMÜR

Canla başla çalışan Kızılay Beykoz gönüllüleri, “Bacalar tütsün, yüzler gülsün. Kızılay’ın hilali bekleyen yürekleri ısıtmaya devam edecek.” diyerek yılın son gönünde de boş durmadı, ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için harekete geçti.

Gönüllüler mahalle mahalle dolaşarak belirledikleri ailelere, ihtiyaçları doğrultusunda her haneye 500 kilo kömür ulaştırdı.

Arka sokakların ihtiyaç sahiplerine tek tek ulaşmaya çalışan Beykoz gönüllüleri, unutulmamış, çaresizliğin bitmediği hilalin gölgesinin her zaman var olacaklarını Beykoz Kızılay Başkanı, yöneticileri ve gönüllüleriyle imkânlar dâhilinde her yere yetişmeye çalıştıklarını aktardı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.