Kızılay Beykoz Şubesi’nden ramazan öncesi gıda yardımı

Kızılay Beykoz Şubesi’nden ramazan öncesi gıda yardımı

Kızılay Beykoz Şubesi, “Ramazan bereketi paylaşan tüm kalplere hilal olsun Türkiye” diyerek, ihtiyaç sahipleri için ramazan kolileri dağıtımına başladı.


Türk Kızılay’ının her sene gelenekselleşen ramazan yardımları başladı. Beykoz Şubesi ’de ihtiyaç sahipleri için kapı kapı dolaşarak dağıttıkları gıda kolileriyle binlerce ailenin ramazan sofralarını şenlendirecek.

Kızılay Beykoz Şubesi Mustafa Gürkan başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri, “Ramazan bereketi paylaşan tüm kalplere hilal olsun Türkiye” sloganıyla ihtiyaç sahipleri için hazırladıkları yardım kolilerini mahalle muhtarlarına teslim etti.

Gün içerisinde Rüzgarlıbahçe, Yenimahalle, Göksu, Göztepe, Anadoluhisarı, Kavacık, Çubuklu, Soğuksu, İncirköy, Çiğdem, Paşabahçe, Yalıköy ve Kanlıca Mahalle Muhtarlarına ramazan kolilerin dağıtımı yapıldı.

İçerisinde yağ, mercimek, salça gibi temel gıda malzemelerinin bulunduğu gıda kolileri muhtarlar aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.