MHP Beykoz’dan 10 bin maske yardımı

MHP Beykoz’dan 10 bin maske yardımı

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında büyük bir sosyal sorumluluk örneği gösteren MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, başta Beykoz Devlet Hastanesi ve İlçe Emniyet Müdürlüğü olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarına maske desteği verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman’ın öncülüğünde, ilçe yöneticileri ve partililerin de destek verdiği çalışmalar kapsamında başta Beykoz Devlet Hastanesi ve İlçe Emniyet Müdürlüğü olmak üzere ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarına 10 bin adet maske dağıtımı yapıldı.

Zor günlerde halkın hizmetini aksatmadan yürüten tüm sağlık ve emniyet personelinin her zaman yanında olduklarını belirten MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman “Hayra vesile olan ve görevi başında mücadele veren herkesten Allah razı olsun.” İfadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.