MHP Beykoz’un çalışmaları İstanbul’dan onay aldı

MHP İstanbul İl Başkanı Sertel Selim, MHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.
  • 26.07.2023 13:04:52

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı görevine bir ay gibi kısa bir süre önce göreve gelen Emre Çömlekçi, kısa zamanda yapmış olduğu çalışmalar göz doldurdu.

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı’ndaki ziyarete MHP İstanbul İl Başkanı Sertel Selim ve yöneticileri, Beykoz Belediye Meclis Üyeleri, Beykozlu esnaflar, STK temsilcileri katılım sağladı.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı’na ziyarete gelen MHP İstanbul İl Başkanı Sertel Selim, Beykoz’daki kalabalıktan memnuniyetini dile getirdi. Bir aylık görev süresi boyunca Başkan Çömlekçi, çok kısa zamanda Beykozlu ülkücüleri toparladı ve teşkilatına tekrar kazandırdı.

MHP İstanbul İl Başkanı Sertel Selim

Göreve geldiği günden bugüne birçok organizasyona katılım sağlayan Çömlekçi, mahalle ziyaretleri ve etkinlikler düzenledi.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi

MHP Beykoz ilçe yönetimine yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden İl Başkanı Sertel Selim, Beykoz’da doğru bir tercih yaptıklarını ve Beykoz teşkilatına sonuna kadar güvendiklerini söyledi.

Selim, Yaklaşan seçimlerin önemini vurgulayarak, sandık görevlilerin üzerine düşen bu önemli görevi başarıyla ifa edeceğinden emin olduğunu söyleyerek, mahalle başkanlıklarının ve kadın kollarının bu seçimin kaderinde büyük rol oynayacağını vurguladı.

Bu konuda güzel bir yapılanma gösteren MHP Beykoz İlçe Başkanlığı’na teşekkür eden Başkan Selim, partililer ile hatıra fotoğrafı çektirerek ilçe başkanlığından ayrıldı.

İlgili Haberler