Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Muharrem Kaşıtoğlu sınırlarını aşmaya devam ediyor!

İBB ve Beykoz Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu İstanbul'a en büyük zararı Adnan Menderes'in verdiğini söyledi.

KRT TV'de Çağlar Cilara'nın sunduğu Haber Merkezi programına katılan  İBB ve Beykoz Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu İstanbul'a

İBB ve Beykoz Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu İstanbul’a en büyük zararı Adnan Menderes’in verdiğini söyledi.

KRT TV’de Çağlar Cilara’nın sunduğu Haber Merkezi programına katılan  İBB ve Beykoz Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu İstanbul’a en büyük zararı Adnan Menderes’in verdiğini söyledi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile ilgili attığı, ‘Melih Gökçek Başkanım. Yaklaşık 100 yıl süren hizmet sevdanıza teşekkür eder, sivil hayatınızda başarılar dilerim, demek için sabırsızlanıyorum’ tweeti sonrası Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etmek zorunda kalan Kaşıtoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘İstanbul’a ihanet ettik bunda benim de payım var‘ açıklamalarını değerlendirdi. 

İSTANBUL’A EN BÜYÜK ZARARI MENDERES VERDİ

Kaşıtoğlu, ‘İstanbul’a gerçek anlamda ilk büyük zararı veren siyasetçi Allah rahmet eylesin Adnan Menderes’tir. Vatan Caddesi ve Millet Caddesi ile başlayan, özellikle Haliç’in etrafının imara açılması, gecekondulaşmaya çok göz yumulması yine o dönemlere rastlar, özellikle tarihi yarımadanın bu hale gelmesindeki en büyük sorumlu rahmetli Adnan Menderes’tir‘ dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.