Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Muhtarlar Beykoz protokolünü ağırladı

Beykoz Muhtarlar Derneği tarafından organize edilen iftar yemeğinde protokol ve dernek üyeleri bir araya geldi.

Beykoz Muhtarlar Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen iftar yemeğine bu yıl bir yenisi…

Beykoz Muhtarlar Derneği tarafından organize edilen iftar yemeğinde protokol ve dernek üyeleri bir araya geldi.

Beykoz Muhtarlar Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen iftar yemeğine bu yıl bir yenisi daha eklenerek protokol ve dernek üyeleri bir araya gelirken Pazar günü gerçekleştirilen seçimde Çiftlik Muhtarı seçilen Hayrettin Şenol gecenin ilgi odağı oldu.

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Kolcu‘nun ev sahipliğinde İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen iftar yemeğine Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, Saadet Partisi İlçe Başkanı Şeref kaçmaz, Belediye Başkan Yardımları Mahmut Gülbasar ve Salim Öztürk, İlçe Emniyet Müdürü Sururi Saydam, Beykoz Müftüsü Ali Efe ile, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve mahalle muhtarları katıldı.

Yücel Çelikbilek: Şehitlerimiz her zaman hayırla yad edilecektir

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Kolcu  hoş geldiniz konuşmasını yazdığı şiirle yaparken Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de yapmış olduğu kısa konuşmasında “Bizler burada refah huzur içinde iftar yaparken bir başka noktada vatan için nöbet tutan ve bu uğurda şehit olanlardan rabbim razı olsun. Bu vatan için şehit olan isimler asla unutulmaz ve her zaman hayırla yad edilecektir. Yeryüzünde birçok noktada iftarını açamayan kardeşlerimiz var. Rabbim onlarında en kısa zamanda zorluklarını aşıp feraha kavuşmasını nasip etsin.”  ifadelerini kullanarak katılımcıların yaklaşan Kadir Gecesi’ni ve Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Ahmet Katırcı: Muhtarların yeri benim gözümde ayrıdır

Gecenin son konuşmasını Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı gerçekleştirdi. Katırcı konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Devlet olarak ve kaymakamlık olarak birinci elden halka ulaştığımız makam muhtarlarımızdır. O yüzden değerleri benim gözümde ayrıdır. Bu yıl içerisinde üst üste çok kıymetli iki muhtarımızı ebediyete uğurladık. Kendilerine bir kez daha rahmet dileyerek göreve yeni başlayan muhtarlarımıza başarılar diliyorum.”

İftar programı Beykoz Müftüsü Ali Efe’nin yemek duası ile sona erdi. 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı