Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Muhtarlar Derneği'nden teşekkür ziyareti

Muhtarlar Derneği Başkanı Cavit Gül ve yönetim kurulu üyeleri, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e  teşekkür ziyareti gerçekleştirdi

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Alibahadır Köyü Muhtarı Cavit Gül, ekibiyle birlikte Belediye Başkanı.

Muhtarlar Derneği Başkanı Cavit Gül ve yönetim kurulu üyeleri, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e  teşekkür ziyareti gerçekleştirdi

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Alibahadır Köyü Muhtarı Cavit Gül, ekibiyle birlikte Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerinin teşekkür amaçlı olduğunu belirten Cavit Gül, dernek merkezi konusunda kendilerine yardımcı olup yer tahsis eden Başkan Çelikbilek’e minnettar olduklarını ifade etti. Başkan Çelikbilek’in muhtarlardan gelen talepleri her zaman dikkate aldığını ve çözüme kavuşturduğunu belirten Gül, “2B yasası konusunda gecesini gündüzüne katarak sürecin Beykozlular için olumlu sonuçlanmasına gayret eden Başkanımız, bizleri de gelişmeler hakkında sürekli bilgilendiriyor. Muhtarlar Derneği olarak biz de kendisine teşekkür ziyaretinde bulunduk” dedi.

""

Başkan Yücel Çelikbilek de, Beykoz’un her alanda cazibe merkezi olması için gayret gösterdiklerini kaydeden Başkan Çelikbilek, “Bu anlamda muhtarların da toplumda çok önemli bir yeri var. Birlikte çalışıyor, birlikte başarıyoruz. Muhtarlarımıza gayretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı