Murat Aydın Beykoz'da elini sıkmadık hemşehri bırakmadı!

Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın'ın Senagal uyruklu bir vatandaşa ?nerelisin? diye sorunca aldığı cevap kahkahaya boğdu.
  • 30.03.2019 00:00:00

Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ın Senagal uyruklu bir vatandaşa ?nerelisin? diye sorunca aldığı cevap kahkahaya boğdu.

 Beykoz Rüzgarlıbahçe’de esnafı tek tek ziyaret eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, vatandaşlarla sohbet ederek oy sözü istedi. Aydın’ın ziyareti esnasında karşılaştığı Senagal uyruklu bir vatandaşa ?nerelisin? diye sorunca aldığı cevap çevredekileri kahkahaya boğdu.

Ziyaretleri esnasında bir kafeteryaya giren Aydın, Türk-Alman Üniversitesi’nde eğitim gören öğrencilerle karşılaştı. Onlarla sohbet eden Aydın, ilçeye hangi projelerin yapılmasını istediklerini sordu. Gençlerin görüşlerini dikkatle dinleyen ve not alan Başkan adayı Aydın, seçimleri kazanmaları halinde hayata geçirmek istediği projelerden bahsetti. Gençlerle uzun süre sohbet eden Aydın, ulaşım sorunun çözüm bulacaklarını ifade etti.

Senegalli gençle ?nerelisin? sohbeti kahkahaya boğdu

Kafeteryadan ayrılan Başkan adayı Aydın’ın karşısına Senegal uyruklu bir seyyar saat satıcısı çıktı. Çevredekiler tarafından bilinen satıcı yaptığı esprilerle vatandaşları güldürdü. Bunun üzerine Aydın, genç satıcıya ?nerelisin? diye sordu. Senegalli gencin, ?Giresun Bulancaklıyım? demesi üzerine çevredekiler kahkahaya boğuldu. Ardından gençle bir süre daha sohbet eden Başkan adayı Aydın, tezgâhından bir saat satın alarak yanındaki çocuğa hediye etti.

Aydın’ın bu sıcak, samimi tavırları ve alçak gönüllülüğü vatandaşların bir kez daha gönlünü kazandı. Araç sürücüleriyle de tokalaşmayı ihmal etmeyen Aydın, kafeteryasından fatura ödeme merkezine, kuaföründen tamirhanesine, gezmedik yer bırakmadı.

İlgili Haberler