Murat Aydın Beykoz’da beklenen açıklamayı yaptı!

Murat Aydın Beykoz’da beklenen açıklamayı yaptı!

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Çavuşbaşı bölgesi ve Görele Mahallesi’nin imar planlarının tamamlandığını ve ruhsat verme sürecinin başladığını duyurdu. 

Beykoz Çavuşbaşı bölgesi ve Görele Mahallesi’nde yaklaşık 40 bin kişinin ilgilendiren imar planlarında bir gelişme daha yaşandı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Çengeldere, Fatih, Yavuzselim, Baklacı, Çiftlik ve Görele Mahallesi'nin imar planlarının tamamlanarak ruhsat verme sürecinin başladığı duyurdu.

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü’nün onay yazısının Beykoz Belediyesi’ne ulaşmasının ardından, imar durumu ve ruhsat işlemleri süreci başladı. 

Onaylanan revizyon doğrultusunda binalarını yapmak isteyen vatandaşlar gerekli imar durumu ve ruhsat işlemlerini Beykoz Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden yapacak.

"BEYKOZ'UMUZA HAYIRLI OLSUN"

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, “Beykoz’umuza hayırlı bir gelişmeyi duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun süredir gayretle sürdürdüğümüz çalışmalarımızda sona geldik: Çavuşbaşı ve Görele’de ruhsat verme sürecine artık başlıyoruz. Bu süreçte bize desteklerini her daim sunan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve ekibiyle birlikte büyük emek gösteren Sayın Bakanımız Murat Kurum’a çok teşekkür ediyorum. Beykoz’umuza hayırlı olsun.” dedi.

Facebook yorumları

Site Yorumları

 • Doğan Şahin

  Sayın başkan geçen yıl ağustos ayında çavuşbaşı ve göreli mahallelerinin imar durumunu çözdüğunuz beyan etmıstiniz diğer mahelleleride 2022 nin mart ayindan itibaren imar durumlarinı çözulecegini belirtmistiniz dort gozle bu sozlerin yerine gelmesini sabirla bekliyoruz Çunku canimiza tak dedi . Sanirim deprem geldikten sonra imar durumu halolacak.İnsanin en temel ihtiyacı olan barinmadir lütfen artık duyarlı olalım bu temel ihtiyacı giderelim haydi başkan kolları sıva artık zaman geldi.

 • Ekrem imamson

  Vay canına.. şok oldum! Büyük gelişme!! Acaba yaklaşan seçimden Michelin kaynaklanıyor

 • YASİN ER

  kavacık imarı verilmezse bu işte rant var demektir. murat kurum mart ayına söz vermişti. yazıklar olsun

 • Ercan

  Ne güzel dünya kaçak ve işğalli yerlere imar veriyor tapulu ve imarlı olan yere geri görünüm koruma diye 015 gibi bir imar var arsalar 300 400 m2 yanındaki bina 10 katlı ve 240 m2 oturumlu bina nerde Adalet merde hak hukuk

 • Mehmet CİHANGİR

  18 uygulamaları yapılmadan mı ruhsat veriliyor, yoksa ruhsat verme aşamasına gelindi denilirken 18 uygulamalarının tamamlandığını mı anlıyoruz?

 • Metin AYDIN

  Ben inandırıcı bulmuyorum. O zaman Tokatköy e de ruhsat ver sen ne karışıyorsun? Tabi işin içinde RANT var ve Belediye RANT peşinde. Milleti düşünüyorum deyip orda oturanları kovma peşinde.

 • Mehmet özdemir

  Örnekköy ne olacak bir müjde bize verseler olur inşallah

 • Abdullah Gülerer

  Riva’da istediklerine zabıt tutup istediklerine kaçak yapı yaptıran başkana selam olsun. Rüşvet mi yiyorlar mahalle başkanlarını mı kayırıyorlar adamına göre muamele mi yapıyorlar cimere yaptığımız şikayet sonrası göreceğiz.

 • Erdal ayaydın

  İmara açmaya gerek yok başkanım Rüşveti veren yapabiliyor Vermeyen yapamıyor Lanet olsun bu düzene.

 • Yıldıray

  Tokatköy projesi varmı sayın Başkan

 • Serdar

  Beykoz Dedeoğlu için çalışmalar ne zaman başlanacak tapular ne zaman verilecek iki derede bir arada kaldık

 • Cem oktay

  Hadi bakalim hayırlı olsun diyelim ama daha hizli cozmeniz lazim deprem yakin!!! @

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.