Murat Aydın’dan Beykoz’da sokak sokak mesai

Murat Aydın’dan Beykoz’da sokak sokak mesai

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, ilçedeki işyerlerini ve dernek lokallerini ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti, talep ve önerileri dinledi.  

Her fırsatta esnafa ve ilçe sakinlerine kulak veren Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz’da bulunan dernek lokallerini ve esnafı ziyaret etmeye devam ediyor. 

Bu ziyaretler kapsamında Başkan Murat Aydın, Giresun Görele Ortaköy Köyü Derneği'nde ilçe sakinleri ile bir araya geldi. Lokalde bulunan vatandaşlarla istişarelerde bulunan Aydın, ilçe sakinleriyle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Beykozlunun önerilerini ve taleplerini yerinde tespit ederek çözüme kavuşturmayı hedefleyen Murat Aydın, dernek ziyaretinin ardından bölgedeki işyerlerini de ziyaret ederek, bol ve bereketli kazançlar diledi.

Başkan Aydın’a taleplerini ileten Beykoz esnafları ise, ziyaretle ilgili duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini ilettiler. 

Esnafla bire bir görüşen Başkan Aydın, kahvehanede oturan vatandaşlarla da sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu.

Beykoz sokaklarının nabzını yoklayarak ilçe sakinlerini dinleyen Murat Aydın, evinin bahçesinde oturan, yaşlı teyze ve amcalara da hal hatır sormayı ihmal etmedi.

Belediye Başkanı Murat Aydın, sosyal medya hesabından, “Beykoz sokaklarındayız! Giresun Görele Ortaköy Köyü Derneği'ni ziyaret ettik. Mahallelerimizi gezip, hemşehrilerimizle selamlaşıyoruz. Yağmurun da eşliğinde bereketli, güzel bir gün oluyor.” ifadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.