Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Necat Askeroğlu AK Parti Beykoz adaylarına başarılar diledi

Beykoz'un önemli işletmecilerinden Necat Askeroğlu, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve yeni meclis üyesi adaylarına başarılar diledi.

Beykoz'un önemli işletmecilerinden Necat Askeroğlu, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerinde millet ittifakı adayı

Beykoz’un önemli işletmecilerinden Necat Askeroğlu, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve yeni meclis üyesi adaylarına başarılar diledi.

Beykoz’un önemli işletmecilerinden Necat Askeroğlu, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerinde millet ittifakı adayı olarak seçimlere katılacak olan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve yeni dönem listesinde yer alacak meclis üyesi adaylarına başarılar diledi.

AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan, Beykoz’un önemli işletmecilerinden Necat Askeroğlu, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde listelerde yer alamasa da Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve meclis üyesi adaylarının her zaman yanında olacağını söyledi.

Seçim sürecinde üzerine düşen her türlü desteği vereceğini ifade eden Askeroğlu “İnşallah bu süreci el ele, kol kola, gönül gönüle tamamlayarak Beykoz’a hizmet yarışında, millete hizmet yolunda AK Parti saflarında hizmete talip olan tüm adaylarımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.