Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Osman Hoca Beykoz'u gururlandırdı

Beykoz Belediyespor'da şampiyonlar yetiştiren Osman Günaçtı bir başarıya daha imza attı.

Beykoz Belediyespor'un deneyimli hocası Osman Günaçtı'nın çalıştırdığı milli takımımız 2-5 Kasım tarihleri arasında Güney Kıbrıs'ta düzenlenen Avrupa Gençler Taek

Beykoz Belediyespor’da şampiyonlar yetiştiren Osman Günaçtı bir başarıya daha imza attı.

Beykoz Belediyespor’un deneyimli hocası Osman Günaçtı’nın çalıştırdığı milli takımımız 2-5 Kasım tarihleri arasında Güney Kıbrıs’ta düzenlenen Avrupa Gençler Taekwondo Şampiyonası’nda 2. oldu.

Beykoz Belediyespor’da şampiyonlar yetiştiren Osman Günaçtı bir başarıya daha imza attı.  Avrupa Gençler Taekwondo Şampiyonası’nda Günaçtı Hoca’nın çalıştırdığı milli takımımız 3 birincilik,  bir ikincilik, 2 üçüncülük ve toplamda 6 madalya kazanarak 2. oldu.   

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de milli tecrübelerini kulübüne ve ilçemiz sporcularına aktaracağını ifade eden Osman Günaçtı kendisine bir kez daha bu görevi layık gören federasyon yetkililerine teşekkür etti.

İlçedeki başarılarını uluslararası platforma taşıyan Günaçtı’yı ve milli sporcularımızı yürekten kutlayan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek deneyimli antrenöre ve tüm sporculara başarılar diledi. 

Berranur Olimpiyatlara Hazırlanıyor

Türkiye ve Avrupa şampiyonluklarıyla bugüne kadar ilçemize birçok kez gurur yaşatan Berranur Çiftçi Olimpiyat Hazırlık Merkezi Konya’da  sıkı bir kamp programıyla olimpiyatlara hazırlanıyor. 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı