Özgü Namal’ın eşi Beykoz’da defnedildi

Özgü Namal’ın eşi Beykoz’da defnedildi

Eski oyuncu Özgü Namal’ın reklamcı eşi Serdar Oral (53), önceki akşam Beykoz Kavacık’taki evinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.

Eski oyuncu Özgü Namal’ın reklamcı eşi Serdar Oral (53), önceki akşam Beykoz Kavacık’taki evinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. Oral, dün Beykoz’daki Abdülvehhab Evvab Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Kanlıca Mezarlığı’na defnedildi.

Koronavirüs salgını nedeniyle az kişinin katıldığı cenazeye Namal’ın da iki çocuğu dolayısıyla katılamadığı öğrenildi. Törene, Bahadır Özdener ve Raci Şaşmaz gibi ünlü isimler katıldı. Altı yıl önce oyunculuğu bırakıp eşiyle Muğla Köyceğiz’e yerleşen Namal ve Oral’ın, geçen sene çocuklarının okulu için İstanbul’a taşındığı belirtildi.

KURTLAR VADİSİ'NDEKİ SAHNE GERÇEK OLDU

Özgü Namal yıllar önce Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Elif Eylül karakteri ile aynı kaderi yaşadı. Namal, dizide sevgilisi Ali Candan'ı kaybetmiş ve Ahmet Serdar Oral gibi Kanlıca Mezarlığı'na defnetmişti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.