Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Özhan ve Erzincanlı Beykoz'da gönüllere seslendi

Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında Dursun Ali Erzincanlı ve Ahmet Özhan konser verdi.

Beykoz'da Ramazan, sokak iftarları, gönül sofraları, her akşam iftar sonrası başlayan  animasyonlar, konserler, tiyatrolar

Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında Dursun Ali Erzincanlı ve Ahmet Özhan konser verdi.

Beykoz’da Ramazan, sokak iftarları, gönül sofraları, her akşam iftar sonrası başlayan  animasyonlar, konserler, tiyatrolar ve sohbetlerle dolu dolu geçiyor.

Ramazan etkinlikleri kapsamında Türk Tasavvuf Müziği sanatçısı Ahmet Özhan Dursun Ali Erzincanlı ilçe sakinleriyle buluştu. Birbirinden enfes ilahiler seslendiren usta sanatçılar konseriyle ilçe sakinlerine Ramazan’ın manevi iklimini yaşattı.

Dursun Ali Erzincanlı Şiirlerle Efendimiz (s.a.v)’i  Anlattı  

Beykoz Belediyesi’nin Ramazan Etkinlikleri kapsamında ilçe sakinleriyle buluşan Dursun Ali Erzincanlı şiir ve naatlarıyla Hz. Muhammed (sav)’i anlattı.

Her akşam Beykoz Belediyesi’nin sahilde kurduğu alana gelen ilçe sakinleri bir birinden güzel kültür etkinlikleri izleme fırsatı buluyor.  

Ramazan vesilesiyle Beykozlularla buluşan Dursun Ali Erzincalı, Hz. Muhammed (s.a.v)’in hayatını ve İslamiyet’in yayılması sırasında gelişen tarihi olayları şiirsel bir dille yorumladı.

Okuduğu şiirlerin hikâyesini de anlatan Erzincalı,  ilçe sakinlerinin duygu dolu anlar yaşamasına vesile oldu.

Erzincanlı, 15 Temmuz hadisesi ve yaşananlara da değinerek şiirlerle şehitlerimizi de yâd etti.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı