Paralimpik okçular hedefleriyle Beykoz’da buluştu

Paralimpik okçular hedefleriyle Beykoz’da buluştu

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle çalışmalarına ara veren paralimpik milli okçular, normalleşme sürecinde yeniden form tutabilmek için Beykoz’da kampa girdi.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle çalışmalarına ara veren paralimpik milli okçular, normalleşme sürecinde yeniden form tutabilmek için İstanbul’da kampa girdi. Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre milliler, Okçular Vakfının katkılarıyla Okçular Vakfı Riva Tesisi ve Alibahadır Mesire Alanı’ndaki hazırlıklarını salgın önlemlerine dikkat ederek sürdürecek.

Öte yandan milli okçuları ziyaret eden Okçular Vakfı Genel Müdürü Ali İhsan Öz ve tesis amiri Ömer Faruk Kaplan, kamp çalışmaları hakkında teknik ekipten bilgi alarak, sporculara başarılar diledi. Antrenörler Özcan Ediz ve Ebru Esen yönetiminde gerçekleştirilen kampta, sporcular Sadık Savaş, Özgür Özen, Vedat Aksoy, Yağmur Şengül, Zehra Özbey Torun ve Merve Nur Eroğlu yer alıyor.

Paralimpik milli okçular, normalleşme süreci ve kamp çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Eski formlarına kavuşmak için yoğun bir çalışma içinde olan milli okçular, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile federasyonun aldığı önlemlere dikkat ederek antrenmanları gerçekleştiriyor. Uzun zamandır 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'na hazırlandıklarını belirten milli sporcular, normalleşme süreciyle birlikte hedefledikleri başarıya ulaşabilmeyi amaçlıyor.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.