Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Paşabahçespor'dan maç öncesi anlamlı mesaj

Paşabahçespor, her yıl 29 Ekim- 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası dolayısıyla sahaya 'Kızılay Haftası Kutlu Olsun' yazılı pankartla çıktı.

Beykoz temsilcisi Paşabahçespor, her yıl 29 Ekim- 4 Kasım tarihleri…

Paşabahçespor, her yıl 29 Ekim- 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası dolayısıyla sahaya ‘Kızılay Haftası Kutlu Olsun’ yazılı pankartla çıktı.

Beykoz temsilcisi Paşabahçespor, her yıl 29 Ekim- 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası dolayısıyla sahaya ‘Kızılay Haftası Kutlu Olsun’ yazılı pankartla çıktı.

Türk Kızılayı Beykoz Şubesi Başkanı Çiğdem Özkan, Yönetim Kurulu Üyesi Öznur Küçük ve Türk Kızılayı Beykoz Şubesi Denetleme Kurulu Üyesi olan Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük, maç öncesi Paşabahçespor Kulübü Başkanı Coşkun Okur’u ziyaret ederek Kızılay Haftası dolayısıyla verdikleri destek için teşekkür etti.

Süper Amatör Lig 3. Grup’ta mücadele eden Beykoz temsilcisi Paşabahçespor, Yeşilpınarspor oynadığı maç öncesi futbolcular sahaya ‘Kızılay Haftası Kutlu Olsun’ yazılı pankartla çıktı. Paşabahçespor sahadan 3-1 galip ayrıldı.

Kızılayı Beykoz Şubesi Başkanı Çiğdem Özkan Kızılay Haftası dolayısı ile ayrıca bir açıklama da yaparak; “Felaketlerden, savaşlardan, düşmanlıklardan uzak, kardeşlik, barış ve huzur dolu, yaşama sevinci dolu bir dünyada hep birlikte var olabilme ve yaşayabilme temennisiyle Beykoz halkının Kızılay Haftasını kutluyorum” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.