Paylaş ki çoğalsın iyilik Beykoz’u kuşatsın!

Paylaş ki çoğalsın iyilik Beykoz’u kuşatsın!

AK Parti Beykoz Kadın Kolları ve Beykoz esnafı “Paylaş ki çoğalsın iyilik Beykoz’u kuşatsın” diyerek ramazan ayına özel farklı bir projeye imza attı. 

AK Parti Beykoz Kadın Kolları İlçe Başkanı Gaye Zayıf ve yönetim kurulu üyeleri, Ramazan’ın dayanışma ve yardımlaşma ruhunu yaşatmak için Beykoz’un mahalle esnafı ile özel bir projede bir araya geldi. Proje kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlara yine o mahallenin esnafı aracılığı ile sıcak iftar yemeği dağıtılacak.

Hayırseverlerin yardımıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara iftar yemeği desteği sağlayacak olan AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları, pandemi sebebiyle zor günler geçiren mahalle esnafına da can suyu olurken, esnaf ve vatandaş arasında da köprü vazifesi görecek.

200 AİLEYE İFTAR YEMEĞİ

Ramazan ayı, evlere, komşulara ve esnaflara dokunsun ve “Paylaş ki çoğalsın iyilik Beykoz’u kuşatsın” sloganıyla yola çıkan AK kadınlar, mahalle esnaflarıyla bir araya gelerek Ramazan ayı boyunca 200 ailenin sofrasına sıcak iftar yemeği ulaştıracak.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.