Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Polis, liseli genci boğulmaktan kurtardı

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Sebahattin Elçiçek, iddia üzerine denize giren liseli genci ölümden son anda kurtardı.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Sebahattin Elçiçek, Barbaros Hayrettin Paşa…

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Sebahattin Elçiçek, iddia üzerine denize giren liseli genci ölümden son anda kurtardı.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Sebahattin Elçiçek, Barbaros Hayrettin Paşa Lisesi öğrencisi genci ölümden son anda kurtardı. Kendisini Boğaz’ın soğuk sularına atan kahraman polis, kalbi duran U.֒ye ilk müdahaleyi de yaptı.

İki genç iddia üzerine denize atladılar

Yetkililerden aldığımız bilgiye göre,  olay şöyle gelişti: Barbaros Hayrettin Paşa Denizcilik Meslek Lisesi 2. Sınıf öğrencileri N.Ç ile U.Ö iddia üzerine denize atladılar. Öğrenciler yüzme biliyor olmalarına rağmen, suyun soğuk olması U.֒yü şoka sokarken, N.ǒyi de paniğe sevk etti.

Aynı paniği her iki gencin sahil kıyısında toplanmış ve kendilerini izlemekte olan arkadaşları da yaşadı. N.Ç kendisini kurtarabildi ancak arkadaşına yardım edemeyecek derecede paniklemişti.

Kahraman polis iş başında!

Bu sırada Beykoz sahiline toplanmış olan kalabalığı fark eden Paşabahçe Polis Merkezi’nde görevli polis memuru Sebahattin Elçiçek hemen olay yerine koştu. Kendisini kıyafetleriyle birlikte suya atan Emniyet görevlisi, U.֒yü son anda sudan çıkarmayı başardı.

Kalbi durdu

U.֒yü sudan çıkarmayı başaran Emniyet mensubu, kendisine ilk müdahaleyi de yaptı zira liseli gencin kalbi durmuştu. Daha sonra ambulans geldi ve U.֒ye bir müdahale de burada yapıldı.

Hayati tehlikesi devam ediyor

Okul yetkililerinden 23 Şubat 2013 Cumartesi tarihi itibariyle aldığımız bilgiye göre, lise 2. sınıf öğrencisi U.Ö’nün hayati tehlikesi devam etmektedir. 

 

Tebrik ediyoruz!

Beykoz Güncel Haber Ailesi olarak, gösterdiği kahramanlıktan ötürü  polis memuru Sebahattin Elçiçek’i tebrik ediyoruz.

Acil şifalar…

Hayati tehlikesi devam eden liseli gencimize ise acil şifalar diliyor, kendisinin hayati tehlikeyi atlatarak, bir an önce arkadaşlarının arasına dönmesini niyaz ediyoruz. 

Haber: Arzu Başlantı

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı