Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Rengarenk uçurtmalar gökyüzüne salınacak

Beykozlu “Yeşil Okul” öğrencileri Tarihi Beykoz Çayırı'nda gün boyu sürecek eğlenceli bir şenlikle ödüllerine kavuşacak.

Beykozlu “Yeşil Okul” öğrencileri Tarihi Beykoz Çayırı'nda gün boyu sürecek eğlenceli bir şenlikle ödüllerine kavuşacak. Şenlikte.

Beykozlu “Yeşil Okul” öğrencileri Tarihi Beykoz Çayırı’nda gün boyu sürecek eğlenceli bir şenlikle ödüllerine kavuşacak.

Beykozlu “Yeşil Okul” öğrencileri Tarihi Beykoz Çayırı’nda gün boyu sürecek eğlenceli bir şenlikle ödüllerine kavuşacak. Şenlikte Çağatay Akman konseri, survivor parkuru, canlı langırt,  uçurtma şenliği, geleneksel yarışma ve animasyonlar çocukları bekliyor.

Beykoz Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle 8 yıldan bu yana uygulanan projeyle bu yıl 57 okulda 22 bin 901 öğrenciye uygulamalı olarak geridönüşüm ve atık yönetimi eğitim verildi.

Ambalaj atıkları, elektronik atıklar, atık pil, atık yağ ve kompost olmak üzere 5 kategoriye yürütülen projede başarılı olan okul ve öğrenciler düzenlenen şenlikle ödüllerini alacak.

Rengârenk uçurtmalar gökyüzünde salınacak

Çayır’da gün boyu sürecek etkinlikte Pop Müziğin genç ismi Çağatay Akman konser verecek. Alanda survivor parkuru, survivor hazine avı ve canlı langırt kurulacak.

Ödül alan çocuklar Çuval Yarışı, Elma Yeme Yarışı, Yumurta Taşıma Oyunu Uçurtma Şenliği, Air Hokey, Junior Basketbol, Halka Atma Oyunu ve çeşitli animasyon gösterileriyle doyasıya eğlenecek.

Alana gelen çocuklar için pamuk şeker, Osmanlı macunu, patlamış mısır ve dondurma ikramı yapılacak.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.