Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Resül Dindar Beykoz'da Görelelileri buluşturdu

Görele Dernekler Federasyonu'nun ilkini düzenlediği Büyük Görele Şöleni Beykoz Kaymakdonduran Mesire Alanı'nda yapıldı.

Görele Dernekler Federasyonu'nun ilkini düzenlediği Büyük Görele Şöleni İstanbul'un tarihi mesire alanlarından biri olan Beykoz Kay

Görele Dernekler Federasyonu’nun ilkini düzenlediği Büyük Görele Şöleni Beykoz Kaymakdonduran Mesire Alanı’nda yapıldı.

Görele Dernekler Federasyonu’nun ilkini düzenlediği Büyük Görele Şöleni İstanbul’un tarihi mesire alanlarından biri olan Beykoz Kaymakdonduran Mesire Alanı’nda yapıldı.

1 Ekim Pazar günü hava koşullarının elvermemesi nedeniyle 8 Ekim Pazar gününe ertelenen şölenin sabah saatlerinde yağmur yağışı olması nedeniyle yapılıp yapılmayacağı merak konusu oldu. Tüm hazırlıklarını bitiren Görele Federasyonu yetkilileri sabah saatlerinden itibaren şölenin yapılacağını sosyal medya adresleri ve sms yoluyla duyurdu.

Birçok yerel sanatçının ve Giresun’un tanınmış sanatçısı Gizem Kara’nın sahne aldığı şölenin finalinde Resül Dindar sahne aldı. Sempatik tavırlarıyla büyük ilgi toplayan Resül Dindar’ı yaklaşık 5 bin Göreleli izledi. İki saat boyunca kendi eserlerini seslendiren Dindar, Giresun Karşılaması ve klasik Karadeniz ezgilerini de seslendirdi. Dindar’ın eserlerine özellikle genç kuşakların eşlik etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Resül Dindar’a konser sonrasında günün anısına bir plaket veren Görele Dernekleri Federasyonu Başkanı Abdurrahman Ada yaptığı teşekkür konuşmasının ardından Dindar’a Görele Spor forması da hediye etti. Görele Spor formasını giyerek son eserini seslendiren Resul Dindar, “Böyle organizasyonları yapabilen sivil toplum kuruluşlarımız sayısı çok az. Bu organizasyonların yapmanın ne kadar zor olduğunu bizler biliyoruz. Sizlerle buluşmamızı sağlayan Abdurrahman Ada’ya teşekkür ediyorum. Böyle insanlarımızı sahip çıkmalısınız.” dedi.

Sahne sonrasında kendisine gösterilen büyük ilgi nedeniyle şölen alanından ayrılamayan Resül Dindar yaklaşık 1,5 saat kadar hayranlarıyla tek tek ilgilenip resim çektirdi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı