Roma'da başladı Beykoz Adliyesi’nde bitti

Roma'da başladı Beykoz Adliyesi’nde bitti

Ünlü yönetmen ve komedyen Hamdi Alkan ile eşi oyuncu Selen Görgüzel, Beykoz Adliyesi’nde görülen dava ile yollarını ayırdı.

Ünlü yönetmen ve komedyen Hamdi Alkan ile eşi oyuncu Selen Görgüzel arasında bir süredir esen soğuk rüzgarlar etkisini gösterdi. 

Bir süredir ayrılacakları konuşulan Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel, Beykoz Adliyesi’nde görülen dava ile anlaşmalı olarak boşandı.

8 YILLIK EVLİLİK TEK CELSEDE BİTTİ

Selen Görgüzel ve Hamdi Alkan çifti 2014 senesinde Roma’da mutluluğa “Evet” demişti. Çiftin evliliklerinde bir süredir sorun yaşadıkları magazin gündemini meşgul ediyordu.

Haklarında uzun süredir ayrılık dedikoduları çıkan ünlü çift, bugün saat 09.30’da Beykoz Adliyesi'nde görülen dava ile anlaşmalı olarak boşandı. Alkan ve Görgüzel, birbirlerinden hiçbir şey talep etmedi.

“KONUŞMAK İSTEMİYORUM”

Selen Görgüzel ise en son verdiği bir röportajda "Şu anda bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum. Önümüzdeki günlerde açıklama yapacağız." şeklinde konuşmuştu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.