Saadet Beykoz'da Muammer Koç dönemi

Saadet Beykoz'da Muammer Koç dönemi

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı 8. Olağan Kongreye gidiyor. İlçe başkanı Şeref Kaçmaz'ın yeniden aday olmadığı süreçte yapılan temayül ve istişare toplantıları sonunda Beykoz 8. olağan Kongresinde adaylıkta Muammer Koç ismine karar verildi.

 İlçe Başkanlık Divanı, Yönetim Kurulu, Mahalle Başkanları ve Mahalle yönetimleri, Kadın Kolları İlçe Yönetimi, Gençlik Kolları Ve Kadın Gençlik Kolları ilçe Yönetimleri, İstişare kurulu ve nihayetinde İl Başkanlığında yapılan temayül ve istişare toplantıları sonunda Beykoz 8. olağan Kongresinde adaylıkta Muammer Koç isminde karar kılındı.

Kaçmaz'dan görevi devir alan yeni ilçe başkanı Koç, kongre süreci ile ilgili çalışmalara başladı.

Muammer Koç Kimdir?

Aslen Giresun Şebinkarahisarlı olup Beykoz'da yaşamakta ve serbest olarak çalışmaktadır. Refah ve Fazilet Partilerinde de görev alan Koç Saadet Partisi'nde Çubuklu Mahalle Başkanlığı ve İlçe Teşkilatının Çeşitli kademelerinde görev yapmıştır. Son dönemde Mahalli İdarelerden sorumlu ilçe başkan yardımcılığı görevini yürütmekte olan Koç, Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.