Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Saadet İstanbul'un genç kadrosu

12 Kasım 2017 Pazar günü Bostancı gösteri merkezinde, Saadet Partisi İstanbul il teşkilatının çiçeği burnunda yeni İl Başkanı Dr. Abdullah SEVİM ve genç kadrosunu tanıma fırsatı bulduk.

Bende dahil hiç kimsenin…

12 Kasım 2017 Pazar günü Bostancı gösteri merkezinde, Saadet Partisi İstanbul il teşkilatının çiçeği burnunda yeni İl Başkanı Dr. Abdullah SEVİM ve genç kadrosunu tanıma fırsatı bulduk.

Bende dahil hiç kimsenin tahmin bile edemeyeceği bir kalabalık, bir o kadarda coşkunun ve heyecanın hakim olduğu bir program oldu.

İstanbulumuzun ve Türkiyemizin geleceğine dair, çok büyük umut vadeden kareler salonun her yerine hakimdi.

Milli Görüş davasına yıllarını vermiş olan yeni il başkanı Dr. Abdullah SEVİM ve yeni açıkladığı, neredeyse tamamı 40 yaşının altında genç bir kadroyu basına ve halka tanıttı. Birilerinin dediği gibi, Saadet Partisi, sadece aksaçlı yaşlı insanların hakim olduğu değil, yaşlıların tecrübesi ile genç kadronun heyecan ve azminin harman olduğu muhteşem bir kadroya sahip olduğunu müşahade ettik.

Programın ana teması “BEKLE BİZİ İSTANBUL” idi.

Bu slogan ile İl Başkanı Dr. Abdullah sevim kürsüye çıkarak  şöyle konuştu;

“İnsandan kopuk bir siyaset, varlık alanını kaybetmiş demektir. “insanı yaşat ki devlet yaşasın” ilkesi tamda bu düşünceyi ifade etmektedir. Siyasetin görevi, insanın insan olarak yaşayabileceği bir sistemin ve yaşam alanının kurulmasını temin etmektir.

İşte bu düşüncelerle Saadet Partisi olarak İstanbul özelinde İstanbul’a ve İstanbullulara dokunacak, ötekisi olmayan projeler hazırlamanın mutluluğu içeresindeyiz. Zengininden fakirine, işçisinden patronuna, öğrencisinden esnafına, yöneticisinden memuruna toplumun her katmanını kucaklayan ve toplumun her katmanına kucak dolusu sevgiler götüren 34 projemizi yeni çalışma dönemimizde hayata geçiriyoruz.”

Bu 34 projenin tümünden burda bahsetmemiz mümkün olmadığından önemli birkaçını sizlerle paylaşmak istiyorum.

“Bekle bizi İstanbul” projesi ile İstanbul’un tüm meydanlarında vatandaş ile bir araya gelinecek

“Biz geldik İstanbul” projesi ile İstanbul’da bulunan her kapı çalınacak ve her daireye konuk olunacak

“Paylaş İstanbul” projesi ile düğün, nikah, nişan, taziye, hac, umre, iftar v.s. tüm programlarda halk ile birlikte olunacak.

“Geleceğe dokun” projesi ile geleceğimizin teminatı olan gençlere özel ilgi gösterilerek, onlarla her daim her platformda beraber olunacak.

“STK’lar gözbebeğimiz” projesi ile İstanbul’daki tüm STK’lar ile iletişimde olunacak ve programlarına iştirak edilecek.

“Saadet noktaları” Mahallelerde kurumsal kimliğe uygun lokallerle halk ile daha yakın haberleşilecek.

“Her can kıymetlidir” projesi ile sokak hayvanlarına yönelik çalışmalar yapılacak

“Kardeşlik platformu” projesi ile özellikle son 15 yıldır aynı masanın etrafında buluşamayan siyasi parti mensupları bir araya getirilecek.

“Söz mahallede” projesi ile mahallelerimizde özel toplantılar tertipleyerek, vatandaşlarımızı dinleyip çözüm yolları aranacak.

Ve bunlara benzer;  yerel denetim, sosyal doku, derdimiz şehrimiz, gençlik akademisi, minik eller üşümesin, saadet sokakta, İstanbul söyleşileri gibi ilginç ve orijinal projeler Saadet İstanbul’un yeni kadrosunun işe hızlı, kararlı ve azimli başladığını gösteriyor.

Her zaman hakkın ve adaletin yanında olduğunu bildiğimiz ve buna emin olduğumuz, iktidarda olduğu dönemlerde bizzat bunu ispat etmiş bir partinin, Saadet Partisinin gücünün ve dinamizmin aldığı oy oranından çok daha fazla olduğunu müşahade ettik.

Saadet İstanbul’ un yeni başkanı ve genç kadrosunu tebrik eder başarılar dileriz. Vesselam.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı