Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Sağlık Bakanı’ndan Beykoz’a hastane ve sağlık ocağı sözü!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Beykoz’a hastane ve Kavacık Mahallesi’ne sağlık ocağı yapılması sözü verdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Beykoz’a hastane ve Kavacık Mahallesi’ne sağlık ocağı yapılması sözü verdi.

https://www.youtube.com/watch?v=jmJBY-q2U0M***

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Beykoz'da muhtarlar ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Toplantıda Kavacık'a sağlık ocağı yapılma talebi ve hastane projesi gündeme geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı telefon ile aradı.  

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile telefonla görüşen Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Beykoz'un en büyük mahallesi olan Kavacık'ta sağlık ocağının olmadığını ve sağlık ocağının yapılması talebinde bulundu.

KOCA: "HASTANE YENİLEME PROJEMİZ VAR"

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Beykoz'u biliyorum. Sağlık sorunlarının olduğunun da farkındayım hatta hastane dâhil olmak üzere bir yenileme çalışma projemiz var. Kavacık için de bir sağlık ocağı planlamış oluruz. Ben bugünden itibaren talimatı vermiş olurum." dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ve muhtarların da dâhil olduğu telefon görüşmesinde, sağlık ocağı yapılması sözü verdi. Muhtarlar Bakan Koca'yı alkışladı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.