Sedat Peker'in Beykoz'daki evine silahlı saldırı!

Sedat Peker'in Beykoz'daki evine silahlı saldırı!

Sedat Peker'in Beykoz'daki evine silahlı saldırı düzenlendi. Evdeki görevli saldırıda ağır yaralandı.

Sedat Peker'in, Milli Parklar ve Bahçeler'e devredilen Beykoz Korusu’nun sınırları içinde yer alan ve 'tek mal varlığım' dediği evine bu sabah saat 09:30'da silahlı saldırı düzenlendi.

YILMAZ GÜNAY AĞIR YARALANDI

İddialara göre, evin önüne iki araç geldi. Bir araç uzakta beklerken, yakına gelen aracın camı açıldı. İddiaya göre, eve Sedat Peker’in bilgisi dâhilinde geldiğini söyleyen kişi görevlilerin kendisine yaklaşması üzerine arabanın içinden ateş etti.

3 KURŞUN İSABET ETTİ

Evdeki görevli Yılmaz Günay’a 3 kurşun isabet etti. Günay, ağır yaralı olarak Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Evde, Peker'in bilgisi dâhilinde 6 kişinin güvenlik amacıyla kaldığı, 3'er kişilik vardiyalarla çalıştıkları öğrenildi.

ARAÇ HATAY'DAN KİRALANMIŞ

Sedat Peker'in evine ait güvenlik kameralarının çektiği görüntülerle saldırıda kullanılan araca dair bilgiler de belirlendi. Saldırıyı düzenleyenlerin, aracı İskenderun'daki bir rent a car (araç kiralama) şirketinden kiraladıkları öğrenildi. Araç, Ö.Ş, adlı kişinin ehliyetiyle kiralanarak, İstanbul'a getirildi. Aracın marka, model ve plakasının açıkça görüldüğü görüntüler Emniyet'e teslim edildi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.