Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Şişecam kavşağı genişliyor

Beykoz Belediyesi’nin trafiği rahatlatmak ve sürücülere kolaylık sağlamak üzere Şişecam Kavşağı’nda başlattığı yol genişletme çalışması devam ediyor.

İncirköy’de Çukurçayır Caddesi ile Ceşm-i Bülbül ve Şişecam Sokağı’nı birleşt

Beykoz Belediyesi’nin trafiği rahatlatmak ve sürücülere kolaylık sağlamak üzere Şişecam Kavşağı’nda başlattığı yol genişletme çalışması devam ediyor.

İncirköy’de Çukurçayır Caddesi ile Ceşm-i Bülbül ve Şişecam Sokağı’nı birleştiren kavşağın düzenlenmesiyle trafiğin daha güvenli hale gelmesi hedefleniyor.

Kavacık ve Soğuksu güzergâhına giden vatandaşların sıkça kullandığı Şişecam Kavşağı’nda sabah ve akşam saatlerinde yoğunluk yaşanıyor, sık sık küçük çaplı kazalar meydana geliyordu.

Beykoz Belediyesi’nin başlattığı kavşak genişletme çalışmasıyla görüş mesafesi artacak, dönüşlerde risk yaratan kavşak gerek sürücüler gerekse de yayalar için daha güvenli hale gelecek.

Çelikbilek: ‘Sürücülere kolaylık sağlanacak’

İlçenin her geçen gün standart ve daha güzel çalışmalarla tanıştığını belirten Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Anadolukavağı-Yuşa Yolu’nu muazzam şekilde yeniden düzenliyoruz, ulaşımın rahatlaması için ilçenin diğer cadde ve yollarında da düzenlemeler yapıyoruz. Meydanlarımız genişliyor, ferahlıyor. Akbaba-Koru Yolu, Reşadiye Bağlar Yolu, Çiğdem Katırcı Yolu, Gümüşsuyu Meydanı yol çalışmalarımızdan bir kaçı. 2012’de asfalt programını başarıyla uyguladık. İBB ile birlikte 150 bin ton asfalt serimi yaptık. Çalışmalarımız 2013’te de hız kesmeden devam edecek. İncirköy’deki çalışmayla da sürücülerimize kolaylık ve güvenlik sağlanacak” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı