Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Son Dakika… Beykoz yolunda büyük operasyon!

Beykoz Mahmutşevketpaşa Mahallesi'ndeki bir firmaya götürülmek üzere 141 bin 764 kutu kaçak enerji içeceği ele geçirildi.

Beykoz Mahmutşevketpaşa Mahallesi'ndeki bir firmaya götürülürken düzenlenen operasyonda 141 bin 764 kutu kaçak enerji içeceği…

Beykoz Mahmutşevketpaşa Mahallesi’ndeki bir firmaya götürülmek üzere 141 bin 764 kutu kaçak enerji içeceği ele geçirildi.

Beykoz Mahmutşevketpaşa Mahallesi’ndeki bir firmaya götürülürken düzenlenen operasyonda 141 bin 764 kutu kaçak enerji içeceği ele geçirdi. İçeriğinde gıda ürünlerinde kullanılması yasak “Performans arttırıcı” kimyasallar bulunan ürünlerin sağlığa zararlı oldukları belirtildi.

İstanbul Emniyeti’ne bağlı Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, içeriğinde gıda ürünlerinde kullanılması yasak “Performans arttırıcı” kimyasallar bulunan enerji içeceklerine yönelik operasyon düzenledi. Operasyonda 141 bin 764 kutu kaçak enerji içeceği ele geçirilirken, ürünlerin Beykoz Mahmutşevketpaşa Mahallesi’ndeki bir firmaya götürüleceği tespit edildi.

‘ŞEKER TAŞIYORUM’ DEDİ

Sultanbeyli’de şüphe üzerine bir TIR’da durdurdu. Araç sürücüsü O.Y., toz şeker taşıdığını söylese de polis ekipleri arama yaptı. Evraklarda, 50’şer kiloluk 750 kilo şeker taşıdığı yazılı olan TIR’da enerji içecekleri bulundu. Polis ekipleri her biri 150 mililitrelik olan enerji içeceklerinin kaçak olduğunu belirledi. Bunun üzerine, O.Y. gözaltına alındı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı