Sosyal medya Beykoz'daki bu görüntüleri konuşuyor

Sosyal medya Beykoz'daki bu görüntüleri konuşuyor

Ünlü oyunca Burak Yörük, Beykoz’da İETT şoförüne yumruklarla saldırdı. Sosyal medyada yayılan görüntülerde Yörük'ün polisler tarafından herhangi bir işlem yapılmadan aracına bindirilerek gönderilmesi büyük tepki çekti.

Ünlü oyuncu Burak Yörük, Beykoz Kavacık’ta bilinmeyen bir nedenden dolayı yaşanan tartışmada direksiyon başındaki İETT şoförüne yumruklarla saldırdı. Küfürlerin havada uçuştuğu anlarda olayı yerine gelen emniyet görevlileri ise genç oyuncuyu güçlükle sakinleştirdi.

Saldırıya uğrayan otobüs şoförü ise oyuncudan şikayetçi olduğunu söyledi. Polisin tutmasına rağmen sinirlerine hakim olamayan oyuncu, otobüsü yumruklamaya devam etti.

İŞLEM YAPILMADI

O anlar otobüsün içindeki bir yolcu tarafından anbean kayda alınırken şoförün "Şikayetçiyim" demesine rağmen Burak Yörük'ün polisler tarafından herhangi bir işlem yapılmadan aracına bindirilerek gönderilmesi tepki çekti.

Facebook yorumları

Site Yorumları

  • Gökçe hanım

    Bundan bir süre önce bir otobüs şöförü koskoca aracı üzerimize defalarca kırmıştı.yol yok benim yok senin değil inatlaşması sonucu olmuştu.çok büyük bir kaza atlatmıştık.sonra araçlar durdu ve malümunuz yumruklu kavgaya dönüştü.eşim cüsse itibariyle şöförü iyi benzetmişt.şiddete tabiki karşıyım ama o esnada kaza yapmış olsaydık belki şuan yaşamıyoduk.Kimsede hesabını vermeyecekti.Demem o ki sadece görüntüye bakarak yargılamamak lazım kim bilir ne yapmıştır.

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.