Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Tacettin Aksu'ya Beykozlu hemşerilerinden ziyaret

Beykozlu Ordulular Derneği yönetimi, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Tacettin Aksu'yu ziyaret etti.

Beykozlu Ordulular Dernek Yönetimi, kısa bir süre önce Çavuşbaşı'ndan sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Suphi Uçak'tan boşalan başkan yardımcılığı

Beykozlu Ordulular Derneği yönetimi, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Tacettin Aksu’yu ziyaret etti.

Beykozlu Ordulular Dernek Yönetimi, kısa bir süre önce Çavuşbaşı’ndan sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Suphi Uçak’tan boşalan başkan yardımcılığı görevine atanan hemşerileri Tacettin Aksu’yu makamında ziyaret etti.

Çavuşbaşı Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen ziyarete Dernek Başkanı Özkan Ayduğan’ın yanı sıra başkan yardımcıları, Fuat Öztürk, Hasan Olcaydu dernek yönetim kurulu üyesi Aydın Okumuş, Ses Sanatçısı Erol Ayduğan ve Beykoz’un tanınan işadamlarından Ahmet Aydoğan da katıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Tacettin Aksu sıcak ve samimi  duygularla  gerçekleşen bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken; Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek  ve ekip arkadaşlarıyla birlikte Beykoz’a ve Beykozlulara hizmet etmenin gayreti içerisinde olduklarını ifade etti.

Dernek Başkanı Özkan Ayduğan da bu yoğun tempo içerisinde kendilerine vakit ayırarak ziyareti kabul ettikleri ve dernek yönetimini makamında ağırladığı için Belediye Başkan Yardımcısı Tacettin Aksu ya teşekkür ederek yeni görevinde kendisine başarılar diledi.

 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı