Taylan Başkan’dan Beykoz’a yepyeni bir hizmet!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın koltuğuna oturan Soğuksu İlkokulu öğrencisi Taylan’ın park isteği gerçek oldu.
  • 1.05.2022 00:00:00

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın koltuğuna oturan Soğuksu İlkokulu öğrencisi Taylan’ın park isteği gerçek oldu. 

https://www.youtube.com/watch?v=d7mERqzSiYg***

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda kendisini ziyaret eden Soğuksu İlkokulu öğrencilerini ve öğretmenleri ağırladı. 

galeri istaylan baskan dan beykoz a yepyeni bir hizmet 4149

Başkan Murat Aydın, koltuğunu Soğuksu İlkokul öğrencisi Taylan Eren Özalan’a bıraktı.

PARK SÖZÜ ALDI

Belediye Başkanı Murat Aydın’ın koltuğuna oturan Minik Başkan Taylan, ilk talimat olarak, okul bahçesine park ve oyun alanı yapılmasını istedi. Taylan, talebini Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne iletti ve ekiplerden bayram öncesinde parkın hazır olacağına dair söz aldı.

galeri istaylan baskan dan beykoz a yepyeni bir hizmet 9039

MİNİK BAŞKAN’IN PARK HAYALİ GERÇEKLEŞTİ

Çocuklara yönelik hizmetlerine her geçen gün yenisini ekleyerek sosyal imkânları artıran yatırımlar yapan Belediye Başkanı Murat Aydın, Taylan’ın bu talebi yerine getirdi ve oyun parkını çocukların hizmetine sundu.

Başkan Murat Aydın müjdeyi, sosyal medya platformu Twitter hesabından vererek, bayram sonrası Taylan’ın sürprizinin hazır olduğunu söyledi.

galeri istaylan baskan dan beykoz a yepyeni bir hizmet 2434

Belediye Başkanı Murat Aydın, parkın yeni görüntülerini paylaşarak, “En güzel ‘Nasıl başladı / Nasıl bitti?’ hikâyesi olabilir. 23 Nisan’da Taylan Başkan ekiplerimize okul arkadaşları için yeni bir park alanı oluşturulması talimatını vermişti. Ve Soğuksu İlkokulu yepyeni bir oyun alanı kazandı! Bayram dönüşüne Taylan’ın sürprizi hazır. :)” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler