Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Tokatköy esnafı Hanefi Dilmaç'a 'Evet' dedi

İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi M. Hanefi Dilmaç, referandum çalışmalarına aralıksız devam ediyor

İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi M. Hanefi Dilmaç, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı SKM programları kapsamında…

İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi M. Hanefi Dilmaç, referandum çalışmalarına aralıksız devam ediyor

İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi M. Hanefi Dilmaç, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı SKM programları kapsamında referandum çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Tokatköy esnafını ziyaret eden Dilmaç 16 Nisan’da yapılacak referandumun önemini anlatarak esnaflardan referandumda ‘evet’ sözü aldı.

Meclis Üyesi M. Hanefi Dilmaç’ın Tokatköy Son Durak’tan Ortaçeşme’ye kadar gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Adnan Çeliker ve mahalle teşkilatı üyeleri de eşlik etti.

Tokatköy Mahallesi esnaflarını tek tek gezerek sorunlarını dinleyen Dilmaç, ‘Referandum çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Belediye Başkanımız, ilçe başkanımız, ilçe teşkilatımızın bütün mensupları ve bize gönül veren bütün kardeşlerimizle birlikte hep beraber sahalardayız. Esnafımızla, vatandaşlarımızla hasbihal ediyoruz, kucaklaşıyoruz, hal hatır soruyoruz.’ diye konuştu.

Hükümet ve belediye olarak esnafların önerilerine her zaman önem verdiklerini belirten Meclis Üyesi Hanefi Dilmaç, Türkiye’de ve Beykoz’da istikrar ve istikbalin devamı için Tokatköy sakinlerinin ‘Evet’ diyeceğine inandığını ifade ederek “Krizlere davetiye çıkartan, çift başlılığın olduğu bu sistemin değişmesi için 16 Nisan’da Tokatköylü hemşerilerimiz ‘Evet’ diyecek” dedi.

Esnaf ziyaretinin yanı sıra yolda gördüğü vatandaşları da selamlayarak vatandaşlardan ve esnaflardan referandumda ‘evet’ sözü alan Dilmaç, ziyaret sırasında sevgi gösterisinde bulunan vatandaşların fotoğraf çekme taleplerini de geri çevirmedi. Hanefi Dilmaç, daha sonra Yalıköy Mahallesi’nde gerçekleştirilen seçmen taramasına katılmak üzere bölgeden ayrıldı. 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.