Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Trabzon ve Artvinlilerle referandum sohbeti

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, yöre derneklerine yaptığı ziyaretlerini sürdürüyor.

Beykoz'a dair hizmet, yatırım ve gelişmelerin konuşulduğu buluşmaların adresi bu kez Beykozlu Trabzonlular Derneği ile Beykozlu Artvinliler Derneği oldu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, yöre derneklerine yaptığı ziyaretlerini sürdürüyor.


Beykoz’a dair hizmet, yatırım ve gelişmelerin konuşulduğu buluşmaların adresi bu kez Beykozlu Trabzonlular Derneği ile Beykozlu Artvinliler Derneği oldu.

Başkan Yücel Çelikbilek, ziyarette yöre derneklerinin başkanları ve üyeleriyle sohbet ederek görüş alışverişinde bulundu, ilçeye dair ve belediye hizmetlerine yönelik soruları yanıtladı.

Dernek Başkanları, yönetim kurulları ve dernek üyelerinin hazır bulunduğu ziyarete, Başkan Çelikbilek’e Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk, Tacettin Aksu ve Yakup Özbek ve Mahmut Gülbasar eşlik etti.

İlçemizde faaliyet gösteren yöre dernekleri ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarına çok önem verdiklerini ifade eden Başkan Çelikbilek, zaman zaman yaptıkları ziyaretlerle karşılıklı diyaloğu sıcak tutmayı amaçladıklarını belirterek, 16 Nisan 2017’de yapılacak referandumda ülkemizin ve Beykoz’un yararına olacak işlerde, birlikte ve olumlu bir şekilde hareket etmek gerektiğini söyledi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı