Trabzonspor’un bombacısı Beykoz’u ziyaret etti

Trabzonspor’un bombacısı Beykoz’u ziyaret etti

Trabzonspor tarihinde önemli bir yere sahip olan "Bombacı" lakaplı Hami Mandıralı, İstanbul’un küçük Trabzon’u olarak bilinen Beykoz İshaklı Mahallesi’ni ziyaret etti.

Trabzonspor'un "Bombacı" lakaplı efsanevi oyuncusu, eski Milli futbolcu Hami Mandıralı, İstanbul’un küçük Trabzon’u olarak bilinen İshaklı Mahallesi’ne ziyarette bulundu.

Köyün her yerini gezen Mandıralı’ya İshaklı Mahalle Muhtarı Ali Cinel eşlik etti. Mahallede kaldırımlara kadar her yerin bordo-mavi olmasına şaşıran Hami Mandıralı, vatandaşların yakın ilgisi ile karşılaştı.

Ziyaretinde kendisine eşlik eden sevenleri ile forma giydiği süreçteki anılarını paylaşan Mandıralı, mahalleyi sık sık ziyaret edeceğini de söyledi.

Muhtar Ali Cinel ile İshaklıspor tesislerini de gezen Hami Mandıralı, 1. Amatör Lig’de mücadele olan İshaklıspor’a da her türlü desteği vereceğini belirtti. Mandıralı, İshaklısporu yakından takip edeceğini belirterek altyapı için planlamalar yapılmasını önerdi.

İshaklı’yı çok beğendiğini söyleyen Hami Mandıralı, "Trabzonluların bulunduğu her yeri memlekete çevirmeleri de ayrı güzellik, zaten bizim en önemli sloganımız olan ‘Bize her yer Trabzon’ İshaklı için denebilir nitelikte." dedi.

Muhtar Ali Cinel, "Trabzonspor’un efsaneleşmiş ismi olan Hami Mandıralı’nın köyümüzü ziyaret etmesi ve kulübümüze destek sözü vermesi bizleri gururlandırdı diyerek biz onları izleyerek Trabzonspor’a daha çok sevdalandık şimdi bu isimleri burada görmek beni ve vatandaşlarımızı çok mutlu ediyor hepsine çok teşekkür ederiz." diye konuştu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.