TÜGVA Genel Başkanı Beykoz’da ağırlandı

TÜGVA Genel Başkanı Beykoz’da ağırlandı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkanı Enes Eminoğlu, Türkiye İzcilik Federasyonu Beykoz Kamp ve Eğitim Tesisi’ni ziyaret etti.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkanı Enes Eminoğlu ve beraberindekiler Türkiye İzcilik Federasyonu Beykoz Kamp ve Eğitim Tesisi’ni ziyaret etti.

Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanı Hasan Dinçer Subaşı, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkanı Enes Eminoğlu ve beraberindeki heyete izciliğe dair bilgiler verdi.

İzciliğin tarihi, eğitimi, yöntemleri ve eğitimin önemi hakkında bilgiler alan heyetin, kamp alanının gezilmesinin ardından ziyaret sona erdi.

Genel Başkan Enes Eminoğlu ise Beykoz ziyaretine ilişkin, “Türkiye İzci Federasyonu Başkanımız Hasan Dinçer Subaşı Beyefendinin misafiri olduk. İzcilikle ilgili verdiği kıymetli bilgilerden ve samimi muhabbetlerinden ötürü Başkanımıza teşekkür ediyorum.” şeklinde paylaşım yaptı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.