Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Türk-Alman Üniversitesi 9 personel alacak

Türk-Alman Üniversitesi Rektörlüğü, bünyesinde bulunan farklı bölümlerde görevlendirilmek üzere 9 Öğretim Görevlisi alımı için ilan yayımladı.

Türk-Alman Üniversitesi Rektörlüğü, bünyesinde yer alan bölümlerde  görevlendirilmek üzere 9 Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi alımı için ilan yayımladı.

Türk-Alman Üniversitesi

BAŞVURU ŞARTLARI:

-Adayların 657 Sayılı Kanunun 48. maddesindeki şartları taşıması gerekmektedir.

-Müracaat etmek isteyenlerin ilanın yayınlandığı 17.11.2022 tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde başvuru dosyalarını PDF formatında Taşınabilir Belleğe aktarmak suretiyle iadeli taahhütlü posta yoluyla göndermeleri veya şahsen başvurmaları gerekmektedir.

PROFESÖR VE DOÇENT KADROSU İÇİN ŞARTLAR:

-Adayların dilekçelerinde başvurdukları Fakülte ve Anabilim Dalını belirterek, özgeçmişlerini vermeleri gerekmektedir.

-Noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora diplomaları, (Yabancı ülkelerden alınan diplomaların ilgili Kurumdan denkliğinin onaylanmış olması şarttır) doçentlik belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, 3 adet fotoğraf.

– Adaylar, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan yayın listesi ile birlikte, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserleri Profesör kadrosu için 1 nüsha dosya ve 5 (beş) adet Taşınabilir Belleğe, Doçent kadrosu için 1 nüsha dosya ve 3 (üç) adet Taşınabilir Belleğe aktarmak suretiyle Üniversitemiz Rektörlüğüne iadeli taahhütlü posta yoluyla veya şahsen başvurabileceklerdir.

-Adaylar isterlerse, doktora sonrasında kendilerine verilen ödüllerle, elde ettikleri akademik başarılara dair belgeleri dosyalarına koyabilirler.

DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ İÇİN ŞARTLAR:

-Adayların dilekçelerinde başvurdukları Anabilim Dalını belirterek, özgeçmişlerini vermeleri gerekmektedir.

-Noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora diplomaları, (Yabancı ülkelerden alınan diplomaların İlgili Kurumdan denkliğinin onaylanmış veya denklik için başvuru yapılmış olması şarttır), nüfus cüzdan fotokopisi, 3 adet fotoğraf.

-Adaylar, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan yayın listesi ile birlikte, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserleri 1 nüsha dosya ve 3 (üç) adet Taşınabilir Belleğe aktarmak suretiyle iadeli taahhütlü posta yoluyla veya şahsen ilgili Fakülteye başvurabileceklerdir.

-Adaylar isterlerse, doktora sonrasında kendilerine verilen ödüllerle, elde ettikleri akademik başarılara dair belgeleri dosyalarına koyabilirler.

* Adayların ders verebilecek düzeyde Almanca bilmeleri gereklidir.

* Postadaki gecikmeler ve ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün süre içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır. Postadaki gecikmelerden Türk-Alman Üniversitesi sorumlu değildir.

* Türk-Alman Üniversitesi gerekli gördüğü takdirde ilanın her aşamasını iptal edebilir.

* İstenilen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilen aday/adayların atamaları yapılmayacaktır. Aday/adayların başvuru şartlarına uygun olmadığının sonradan anlaşılması halinde atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecek ve hiçbir hak talep edemeyeceklerdir.

Başvuru Adresi: Türk-Alman Üniversitesi Profesör ve Doçent kadrosu için Personel Daire Başkanlığı, Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için Hukuk, Fen ve Mühendislik Fakülteleri Dekanlıkları.

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Personel Daire Başkanlığı:

Türk-Alman Üniversitesi Rektörlük Binası Şahinkaya Cad.No:106 34820 – Beykoz/İSTANBUL Tel: 0 216 333 35 66 – 0 216 333 35 68 – 0 216 333 35 69

Fen Fakültesi: Fakülteler Binası Şahinkaya Caddesi No:94 34820 – Beykoz/İSTANBUL Tel: 0 216 333 33 04 – 0 216 333 33 08

Hukuk Fakültesi: Fakülteler Binası Şahinkaya Caddesi No:108 34820 – Beykoz/İSTANBUL Tel: 0 216 333 34 00 – 0 216 333 34 06

Mühendislik Fakültesi: Fakülteler Binası Şahinkaya Caddesi No:94 34820 – Beykoz/İSTANBUL Tel: 0 216 333 31 04 – 0 216 333 31 08

.

.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.