Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Türk-Alman Üniversitesi akademik personel alıyor

Türk-Alman Üniversitesi Rektörlüğü, bünyesinde yer alan çeşitli bölümlere Doçent ve Doktor Öğretim Görevlisi alımı için ilan yayımladı.

Türk-Alman Üniversitesi Rektörlüğü, bünyesinde yer alan çeşitli bölümlere Doçent ve Doktor Öğretim Görevlisi görevlisi alımı için ilan yayımladı.

Türk-Alman Üniversitesi Rektörlüğü, bünyesinde yer alan Kültür ve Sosyal Bilimler
Fakültesi, Hukuk Fakültesi ve Mühendis Fakültesi’nde görevlendirilmek üzere 5 Doçent ve Doktor Öğretim Görevlisi alınacağını duyurdu.

Yapılan açıklamada, “Müracaat etmek isteyenlerin ilanın yayınlandığı 20.04.2022 tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde başvuru dosyalarını PDF formatında Taşınabilir Belleğe aktarmak suretiyle iadeli taahhütlü posta yoluyla göndermeleri veya şahsen başvurmaları gerekmektedir.” denildi.

DOÇENT KADROSU BAŞVURU ŞARTLARI

Adayların dilekçelerinde başvurdukları Fakülte ve Anabilim Dalını belirterek, özgeçmişlerini vermeleri gerekmektedir.

Noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora diplomaları, (Yabancı ülkelerden alınan diplomaların ilgili Kurumdan denkliğinin onaylanmış olması şarttır) doçentlik belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, 3 adet fotoğraf.

Adaylar, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan yayın listesi ile birlikte, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserleri 1 nüsha dosya ve 3 (üç) adet Taşınabilir Belleğe aktarmak suretiyle Üniversitemiz Rektörlüğüne iadeli taahhütlü posta yoluyla veya şahsen başvurabileceklerdir.

Adaylar isterlerse, doktora sonrasında kendilerine verilen ödüllerle, elde ettikleri akademik başarılara dair belgeleri dosyalarına koyabilirler.

DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ BAŞVURU ŞARTLARI

Adayların dilekçelerinde başvurdukları Anabilim Dalını belirterek, özgeçmişlerini vermeleri gerekmektedir.

Noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora diplomaları, (Yabancı ülkelerden alınan diplomaların İlgili Kurumdan denkliğinin onaylanmış veya denklik için başvuru yapılmış olması şarttır), nüfus cüzdan fotokopisi, 3 adet fotoğraf.

Adaylar, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan yayın listesi ile birlikte, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserleri 1 nüsha dosya ve 3 (üç) adet Taşınabilir Belleğe aktarmak suretiyle iadeli taahhütlü posta yoluyla veya şahsen ilgili Fakülteye başvurabileceklerdir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı