Türk Polis Teşkilatı’nın 177. yılı Beykoz’da kutlandı

Türk Polis Teşkilatı’nın 177. yılı Beykoz’da kutlandı

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 177. yıl dönümü dolayısıyla ilçede çeşitli kutlama programları düzenlendi. 

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 177'inci yıl dönümü dolayısıyla yurdun dört bir yanında törenler düzenlendi.

İlçede milletin huzur ve güvenliğini sağlamak için 7/24 görev yapan Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü de Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 177. yıl dönümü nedeniyle çeşitli kutlamalar düzenledi.

Kutlamalar kapsamında, Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Güleç, Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli’yi makamında ziyaret etti.

Ayrıca, günün anlam ve önemine dair ilçenin çeşitli billboardlar afişler asıldı.

Görev bilinci ve omuzlarına yüklenen sorumluluk aşkıyla görevlerini layıkıyla yapma gayreti içerisinde kesintisiz hizmet sunmaya devam eden Türk Polis Teşkilatı’nın Beykoz çalışanları, 177.yıl faaliyetlerinde, şehit polislerinin kabir ziyaretinin ardından gazi ve şehit aileleri ziyaret etti.

Ekipler, Türk Polis Teşkilatı’nın 177. yılı kutlamaları kapsamında Beykoz Meydanı’nda stant açarak farkındalık çalışması kapsamında vatandaşları bilgilendirerek broşür dağıttı.  

İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, öğrenci ve kurumlara ziyarette bulunarak eğitim ve bilgilendirme faaliyetleri de yaptı.

Gün içinde devam eden faaliyetlerde Paşabahçe Merkez Cami’nde ilçe sakinlerine lokma dağıtıldı.  

Program, İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen, şehit ve gazi aileleri için düzenlenen iftar yemeği ile sonlandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.