Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Türkiye'nin ilk jeans markası Beykoz'da

Türkiye'den dünyaya açılan ilk moda markası olan Mavi Jeans Kavacık'ta açıldı.

Beykoz'da 20 yıl önce Levis bayiliği yaparken çıkan kriz ile ara verdiği sektöre Türkiye'nin lider jeans markası olan Mavi ile…

Türkiye’den dünyaya açılan ilk moda markası olan Mavi Jeans Kavacık’ta açıldı.

Beykoz’da 20 yıl önce Levis bayiliği yaparken çıkan kriz ile ara verdiği sektöre Türkiye’nin lider jeans markası olan Mavi ile geri dönen Mustafa Çakmak, deri giyim sektöründe Rusya’ya 20 milyon dolar ihracat yapıyor.

Beykoz Kavacık’ta ikamet eden Mustafa Çakmak “Beykoz en iyilere layık” sloganı ile yola çıktıklarını belirterek Beykoz bölgesindeki tek Mavi Jeans bayisini açtıklarını söyledi. Çakmak ayrıca Mavi Jeans bayisinde olması gereken tüm ürünleri Beykoz halkına sunduklarını ve bu ilgiyi gördükten sonra Beykoz ve civarında şubeleşmeye devam edeceklerini belirtti.

Kavacık Hasan Yavuz Camii karşısında Ahmet Yılmaz İş Merkezi’nin giriş katında yer alan mağazanın açılışını Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk yaptı. Mustafa Çakmak’ı bu özel gününde Belediye Meclis Üyesi Emin Yavuz, AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı av. Ahmet Deliak, Kavacık Muhtarı Yusuf Kesici, BEYTAŞ Genel Müdürü Yalçın Çolak, BES Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Mubin Çakmak, Kızılay Beykoz Şubesi Başkan Yardımcısı İdris Kurt ile dostları yalnız bırakmadı.

Dünyada bir ilk…

Deri giyim sektöründe üretici firma olduklarını da belirten Çakmak şöyle devam etti.; “Mağazamızın bir katı deri giyim üzerine olacak. Dünyada bir ilk olarak tamamen beyaz gelen ürünü herkesin istediği şekilde, boyda, tarzda, renkte yapıyoruz. Yani kendi fotoğrafını ceketinin arkasına yapacak teknolojiye sahibiz. “ dedi.

Beykoz’da 20 yıl önce Levis bayiliği yaparken çıkan kriz ile ara verdiği sektörde Rusya’ya 20 milyon dolar ihracat yapan bir firma haline geldiklerini belirten Mustafa Çakmak “Beykozlu olduğum için böyle bir eseri bölgeme kazandırmayı ilke edindim. “ dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı