Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Türkiye’nin ilk süper kahraman evreni Beykoz’a kuruldu

Türkiye’nin ilk süper kahramanı evreni olma özelliği taşıyan T-World’ün deneme çekimleri Beykoz Kundura’da başladı. Projenin Genel Yönetmen koltuğunda, dünya çapında dizilere imza atan Amerikalı ünlü yönetmen Bobby Roth

Türkiye’nin ilk süper kahramanı evreni olma özelliği taşıyan T-World’ün deneme çekimleri Beykoz Kundura’da başladı. Projenin Genel Yönetmen koltuğunda, dünya çapında dizilere imza atan Amerikalı ünlü yönetmen Bobby Roth oturuyor

galeri isturkiye nin ilk super kahraman evreni beykoz a kur 8141

Türkiye’nin ilk süper kahramanı evreni “T-World”ün Beykoz Kundura’da deneme çekimleri başladı. Hazırlıkları 5 yılı aşkın süre devam eden filmin Yapımcılığını Bülent Turgut, Raif İnan ve Erdal Bozkuş üstlendi, senaryosunu ise Halid Şimşek yazdı.

Projenin aksiyon sahneleri için, “Spider Man”, “Titanic”, “Er Ryan’ı Kurtarmak” gibi Hollywood yapımlarında eğitmenlik üstlenen Dusan Hyska ile anlaşıldı.

Uluslararası ve yerli kaynakların seferber edildiği iddialı projenin genel yönetmen koltuğunda “Lost”, “Prison Break”, “Criminal Minds” gibi dizilere imza atan Amerikalı yönetmen Bobby Roth otururken, ikinci yönetmenlik görevini Hamit Coşkun üstlenecek.

Mitolojisi ve arka planı 1200 yıllık bir zaman dilimine yayılan T-World Evreni’nin süper kahramanları, çevre sorunları, savaşlar, salgın hastalıklar gibi felaketlerle bir yıkıma doğu giden dünyada, daha iyi bir gelecek inşa etmek için mücadele edecekler.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı