Ünlü çift Beykoz'da üç dakikada boşandı

Ünlü çift Beykoz'da üç dakikada boşandı

Geçtiğimiz yıl şubat ayında ikinci kez nikâh masasına oturan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı bugün Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmayla üç dakikada boşandı. 

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, 1 Ocak 2018'da Amsterdam'da nikah masasına oturmuş, 9 ay evli kalan çift ani bir kararla boşanmıştı. Ayrılığa dayanamayan ikili Şubat 2021’de birlikteliklerine bir şans daha vermiş ve yeniden evlenmişti.

İkinci kez evlenen ancak mutluluğu yakalamayan çift, bugün Beykoz Adliyesi’nde anlaşmalı olarak üç dakikada boşandı.

“HER HİKÂYENİN BİR SONU OLABİLİR”

Adliye çıkışı konuşan Sinan Akçıl, “5 aydır ayrıydık. Herkes için hayırlısı olsun, ikinci kez bu kapıdan çıktık. Çok da söyleyecek bir şey yok. Zaten artık evli gibi değildik prosedürleri yerine getirdik. Kırgınlığım yok, çok değerli bir insan. Çok değerli bir hikâyeydi, her hikâyenin bir sonu olabilir. Hayatıma giren hiç kimseye kırgın değilim. Anlaşma gereği mal paylaşımı hakkında konuşamam.”  dedi.

“FAZLA CESURUZ”

Burcu Kıratlı ise “Hissizim şu an açıkçası. Pek de bir şey söylemeye gerek yok hazırdık. İki boşanma, biraz fazla cesuruz. Yapacak bir şey yok.” ifadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.