Ünlü oyuncu Beykoz’da yapılan düzenlemeye isyan etti

Ünlü oyuncu Beykoz’da yapılan düzenlemeye isyan etti

İBB’nin Kavacık Meydanı’nda yaptığı kavşak düzenlemesi yaşanan trafik sıkışıklığını daha da artırmış ve vatandaşların tepkilerine neden olmuştu. Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca da bu duruma sitem ederek bir paylaşım yaptı. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) Kavacık Meydanı’nda yaptığı kavşak düzenlemesi kapsamında, Kavacık ile Çavuşbaşı yönüne giden iki yol güzergâhı döşenen taşlarla ayrıldı. Mecburi tek yön olan yol, vatandaşların ve bölge esnafının tepkilerine neden oldu.

Yapılan düzenlemeyle, Avrupa Yakası’ndan Beykoz’a geçişin ilk noktası olan Kavacık’ta trafik sıkışıklığını daha da artarak uzun araç kuyrukları oluşmaya başladı.

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca da bu duruma sitem ederek sosyal medya platformu Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

Kaynarca, yaptığı paylaşımda, “Canı sıkıldıkça Kavacık kavşağını kafasına göre düzenleyen arkadaş, kendine başka bir meşgul olacak bişey mi bulsan acaba?” ifadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.