Vali Ali Yerlikaya eğitim için Beykoz’da

Vali Ali Yerlikaya eğitim için Beykoz’da

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya Beykoz’u ziyaret etti. 

Eğitim alanında yapılan projelerini inceleme kapsamında Beykoz’da bulunan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile Belediye Başkanı Murat Aydın bir araya geldi.

Belediye Başkanı Murat Aydın, Vali Ali Yerlikaya’ya eğitim alanında Beykoz’da yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Murat Aydın ve Başkan Yardımcısı Selami Keskin’in eşlik ettiği ziyarette Vali Ali Yerlikaya, Beykoz’da hayata geçirilecek eğitim yatırımı projelerini ve depreme karşı yeniden yapılacak Hacı Numan Ortaokulu'nu yerinde inceledi.

Belediye Başkanı Murat Aydın, Vali Ali Yerlikaya’ya ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Belediye Başkanı Murat Aydın, Vali Ali Yerlikaya’nın Beykoz ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İstanbul Valimiz Sayın Ali Yerlikaya'yı ilçemizde ağırlıyoruz. Beykoz genelinde hayata geçireceğimiz eğitim yatırımı projelerine dair kapsamlı bir istişare gerçekleştiriyoruz. Yeni eğitim yuvalarımız evlatlarımız için hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.  

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, “Beykoz ilçemizdeki okul arsalarını ve hazırlanan projeleri Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Murat Aydın ile birlikte yerinde inceledik. Eğitim yuvalarımız İstanbul’umuza şimdiden hayırlı olsun.” dedi. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.